Ceca Ražnatović započela je svoju turneju na kojoj promoviše svoj album “Autogram”. Pevačica je turneju otpočela u u Plovdivu nastupom koji je vrlo emotivno doživela.
- Za mene je to bio baš intenzivan doživljaj, krenule su mi suze! Mislila sam, Bože sad kad mi se razmaže šminka… A to je bilo na početku koncerta i mislila sam da ću biti razmazana sve vreme - rekla je Ceca u emisiji "Premijera".
Pevačica će nastaviti sa turnejom, a sledeći nastupi biće u Crnoj Gori, Makedoniji i mnogim drugim zemljama.
U toku koncerta u Plovdivu Ceca je u jednom trenutku izula cipele na štiklu i priznala da se oseća prijatnije bez njih.
- Ja ne volim štikle! Štikle nosim samo zato što moram, zato što i telo izgleda lepše. Ali baš me briga! Ja sam takva kakva sam. Ja nemam noge od metar i dvadeset, ja se ne dorađujem u fotošopu, mene to uopšte ne zanima. Ja moram da se pojavim pred svojom publikom ovakva kakva jesam - rekla je Ceca i dodala u šali da će ubuduće nastupati u patikama.
Pročitajte još
Rođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte višePevač sa inženjerskom diplomom, Mirza Selimović završio je težak državni fakultet
Mirza Selimović ima diplomu Građevinskog fakulteta
20/12/2025
Saznajte višeUdala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte višeStrahinja Uhrin punoletan! Sanja Marinković objavila porodičnu fotografiju: Nas troje
Strahinja Uhrin proslavio punolestvo
20/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)