Popularna zvezda, pevačica Lejdi Gaga, koja je prepoznatljiva po ekstravagantnom stilu oblačenja, dobiće nagradu “Ikona stila” od Saveta modnih kreatora SAD, piše Blic. Izgleda da je pevačica, Lejdi Gaga, svojim brojnim ekstravagantnim kreacijama, poput haljine od živog mesa, rogova na glavi, haljine koja krvari, iscepanim čarapama i potpuno neobičnom šminkom oduševila “znalce” iz sveta mode, čim će joj 6. juna, u Njujorku, biti uručena prestižna nagrada, “Ikona stila”.
Kreator Mark Džejkobs, na istoj svečanosti, biće nagrađen za celokupno stvaralaštvo, a Fibi Fajlo, koja kreira za modnu kuću “Selin”, dobiće Međunarodnu nagradu.
Dve glumice, bliznakinje Meri-Kejt i Ešli Olsen, nadmetaće se za nagradu u kategoriji novih talenata, za kolekciju ženske odeće pod nazivom “Rou”, a konkurenti su im Prabal Gurung i Džozef Altusara.
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)