HELLO! proslavio dolazak u Hrvatsku
Jedna od vodećih svetskih publikacija o životnom stilu i slavnim osobama, HELLO! magazin konačno je stigao u Hrvatsku. Lansiranje na hrvatsko tržište održano je u zagrebačkoj Laubi na partiju za koji se tražila pozivnica više. Izvrsnu atmosferu i odličnu energiju dodatno je svojim nastupom upriličila najveća regionalna zvezda Severina.
Matea Smolčić Senčar
HELLO! donosi samo proverene vesti i ne izveštava na temelju glasina ili tračeva. Upravo zato poznati i slavni s radošću prisustvuju i dele svoje životne priče i iskustva s magazinom HELLO!.
Glavni urednik Nikola Grbin napomenuo je da će upravo ta premisa biti misao vodilja hrvatskog izdanja, za šta je okupljen i tim saradnika sa dugogodišnjom praksom u hrvatskom medijskom prostoru.
Bojan Zibar, John Pavlish, Mario Poje
Najveće lansiranje u istoriji nekog medija u Hrvatskoj okupilo je mnoga poznata lica poput Maje Šuput, Ive Majoli, Lane Gojak, Tihane Harapin-Zalepugin, Ivana Pažanina, Larise Lipovac, Korane Gvozdić, Ivana Šarića, Kristine Radić, Lejle Filipović, Jelene Pečin, Mare Bratoš, Igora Barberića, Nataše Janjić, Marijane Batinić, Mirjane Mikulec, Mirana Kurspahića, Marka Grubnića, Mirne Maras, Marijane Mikulić, Veljka Martona, Nenada Korkuta, Sandija Cenova, Tamare Garbajs-Vrdoljak, Sonje Kovač, Marka Petrića, Tine Valme, Aleksandra Šekuljice, Ivana Tandarića, Damira Kedže, Đurđice Vorkapić, Ane Radišić, Borisa Banovića, Nikoline Pišek, Anamarije Asanović, Pedra Solca, te brojna druga.
Bojan Zibar, John Pavlish, Mario Poje
Bojan Zibar, John Pavlish, Mario Poje
Bojan Zibar, John Pavlish, Mario Poje
Bojan Zibar, John Pavlish, Mario Poje
Bojan Zibar, John Pavlish, Mario Poje
Reč je o mediju koji je deo HOLA! grupe koja je u Barseloni davne 1944. počela da izdaje časopis HOLA, s ciljem da u život svojih čitalaca prenese dašak glamura. Dugovečnost i kredibilitet HELLO! i HOLA! zaslužili su poštujući glavna načela novinarstva. Verodostojno, dostojanstveno i na slavljenički način izveštavaju o životu poznatih, vodeći se principima istine, poverenja, ljubaznosti, integriteta, porodičnih vrednosti i saradnje, te s ciljem osiguravanja tačnosti i ekskluzivnosti. Upravo zato i službeni haštag glasi #Helloitsme.
S redakcijama u Londonu, Njujorku i Torontu, HELLO! magazin nudi jedinstven korisnički doživljaj na tri glavna tržišta: Ujedinjeno Kraljevstvo, SAD i Kanada, međutim čitaoci su globalno rasprostranjeni.
Odsad dostupan i na hrvatskom tržištu, HELLO! će definitivno odškrinuti vrata u glamurozni svet poznatih i slavnih.
Kako je izgledao launch u Zagrebu pogledajte u videu na linku!
Pročitajte još
Ove "otrovne strele“ danas izbacite iz spavaće sobe, ogledalo odmah
Feng šui saveti za spavaću sobu koje ćete odmah primeniti
14/12/2025
Saznajte višeOmiljeni parfem Aleksandre Radović nosi dozu svežine, dami od stila baš takav i pristaje
Omiljeni parfem Aleksandre Radović nosi dozu svežine
13/12/2025
Saznajte višeZa sreću i blagostanje pre Nove godine u kuću unesite ovih 7 stvari
Feng šui pravila za sreću u Novoj godini su...
11/12/2025
Saznajte višeKatalog prazničnih želja: Usrećite najdraže – Započnite godinu uz Lilly!
Lilly katalog 2025
10/12/2025
Saznajte višeOlimpijski centar „Jahorina“ i Skijališta Srbije potpisali sporazum o saradnji
10/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)