
Maestralni horski sastav "Viva Vox" za 1.decembar je imao zakazan koncert u centru Sava, ali su karte planule u prvoj nedelji prodaje, ali je zato zakazan i drugi koncert dan kasnije.
- Pre godinu dana, gotovo četiri hiljade ljudi je uživalo uz raznoliki repertoar koji smo pripremili za svoju publiku. Pohvale i brojni pozitivni komentari koji su usledili pokazali su nam da smo na pravom putu i samo uvećali naš entuzijazam da nastavimo sa stvaranjem novih zabavnih i iznenađujućih muzičkih sadržaja - poručuju članovi hora i dodaju:
- Dođite da ponovo zajedno uživamo u obradama Rammstein-a, Prodigy-ja, Queen-a, ali i u nekim novim obradama koje ćemo premijerno izvesti za vas. Fanovi RHCP-a, Nirvane, ali i nekih drugih popularnih bendova sigurno neće biti razočarani.
Kako je prvi koncert rasprodat zakazan je i drugi u nedelju 2. decembra, a ko zna možda zbog velikog interesovanja bude i trećeg.
Izvor: Svetplus / Sokol Vuk
Foto: Bojan Stevanović
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)