Dvojica muzičara, Elton Džon i Džordž Majkl, bili su bliski prijatelji dugi niz godina, sve do momenta kada je 2004. godine Elton izjavio da "Džordž nije baš sasvim svoj", nakon što je ovaj bio upleten u nekoliko seksualnih skandala. Ova izjava povredila je pevača hita “Faith” te je prekinuo komunikaciju sa Eltonom i to je trajalo do pre nekoliko dana.
Naime, Elton Džon je zajedno sa svojim suprugom Dejvidom Furnišem organizovao humanitarni bal u svom domu u Vindsoru na kome su on i Džordž Majkl prevazišli nesuglasice i nastupili zajedno na oduševljenje prisutnih. Njih dvojica su inače poznati i po zajedničkom izvođenju pesme “Don’t Let The Sun Go Down On Me” na koncertu “Live Aid”.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)