Nekadašnji učesnik rijalitija „Survivor“, baletski umetnik Milan Rus nedavno je sa ekipom saradnika baletske predstave "Orfej u podzemlju" boravio u Pekingu. Novosađanin, koji živi i radi u Beogradu, za magazin „Hello!“ kaže da je sa popularnom predstavom pozorišta „Madlenianum“ oduševio tamošnju publiku, ali i da je uživao u obilasku Pekinga.
- Obišli smo najzanimljivije turističke lokacije koje su nas ostavile bez daha. Kulturne i istorijske znamenitosti, kao što su Budin hram, i Hol radosne dugovečnosti, i mnoge druge ostavile su veoma jak utisak na mene, kao i na moje kolege - kaže prvi solista „Narodnog pozorišta“.
Piše: Nadežda Jokić
Pročitajte još
Dom Ljiljane Blagojević sada je u Surduku, napustila je Beograd i mir pronašla u ovoj skromnoj kući
Dom Ljiljane Blagojević daleko je od gradske gužve i buke
14/12/2025
Saznajte višeVanbračni sin Marinka Rokvića priznao: Sve bi bilo drugačije da Slavica nije umešala prste
Vanbračni sin Marinka Rokvića otvorio dušu, ovo je istina o odnosu sa Slavicom
14/12/2025
Saznajte višeSamo dve nedelje pred Novu godinu Aleksandra Prijović oduševila vestima, prelepo!
Aleksandra Prijović sve je potvrdila na svom profilu na Instagramu
14/12/2025
Saznajte višeDžordž Kluni dao obećanje Amal! U Holivudu više ništa neće biti isto
Džordž Kluni ponovo je privukao veliku pažnju javnosti nakon što je otvoreno govorio o pravilu koje ima u braku sa suprugom Amal
14/12/2025
Saznajte višeNekada železnička stanica, danas hotel i restorani: Ovo je kuća Emira Kusturice u Crnoj Gori
Kuća Emira Kusturice pretvorena je u hotel i restorane, pogled na more osvaja odmah
14/12/2025
Saznajte višeRekao mi je da voli moj prvi album: Naš pevač otkrio šta Novak Đoković sluša pred meč
Novak Đoković pred mečeve sluša pesme naše pop zvezde
13/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)