Rijana važi za jednu od najopuštenijih zvezda sa svetske muzičke scene koja zaista nema problem ni kada ima višak kilograma, niti da kaže upravo ono što misli, ali i da popije pred kamerama i milionskim auditorijumom.
Rijana je bila gošća u popularnom izazovu 'Day Drinking' s američkim voditeljem Setom Mejersom (45), u kojem su pili zajedno nekoliko sati i opušteno ćaskali o svemu. Rijana je pila pivo, koktele i žestoka pića, a s voditeljem je vrlo brzo krenula i da se zabavlja. Bilo je smeha,priče, ali i šminkanja voditelja, a snimak je vrlo brzo postao hit na netu, a u ovom trenutku ima preko četiri miliona pregleda na YouTube-u.
Obožavaoci su bili oduševljeni Rijaninim opuštenim izdanjem, a mnogi su primetili kako se kad popije u njenom govoru oseti barbadoski naglasak. Ipak, sve je zaprepastilo jedno priznanje. Pevačica je izjavila kako još nije pogledala ni jednu epizodu megapopularne serije 'Igra prestola'.
- Ne, nikad. Ni jednu epizodu - izjavila je pevačica.
Rijana je svoj poslednji studijski album 'Anti' objavila 2016. godine, a uskoro će objaviti nove pesme. Ove godine pojavila se u mjuziklu 'Guava Island'.
Pročitajte još
Udala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte višeStrahinja Uhrin punoletan! Sanja Marinković objavila porodičnu fotografiju: Nas troje
Strahinja Uhrin proslavio punolestvo
20/12/2025
Saznajte višeSergej i Kristina Ćetković ovako slave krsnu slavu, niko ne sedi za stolom
Sergej i Kristina Ćetković slave Svetog Nikolu
20/12/2025
Saznajte višeŽeljko Joksimović oduševio! Premijera večeras u 20:12h
Željko Joksimović snimio duet sa Sašom Matićem
20/12/2025
Saznajte višeKome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte više
