Dragana Mirković i njen suprug Toni Bijelić imaju srednjevekovni dvorac Ebenfurt nadomak Beča, u kojem će jedna od mnogobrojnih prostorija uskoro biti iskorišćena za brojna priznanja, nagrade i poklone od fanova koje je pevačica tokom 35 godina duge karijere dobila.
Pevačica će u dvorcu imati svojevrsni muzej posvećen sebi, zbog čega ne krije uzbuđenje.
- Pripremam divnu jednu galeriju baš za nagrade, za slatke poklone od fanova, za autentične haljinice, cipelice koje sam nosila! Želim da to nekako da skockam, da sve bude na svom mestu - priznala je Dragana u emisiji "Premijera".
Mirkovićeva je otkrila i koji nastup nikada neće zaboraviti.
- Prvi, na kome sam bila, gde sam imala toliku tremu da se ničega ne sećam, iskreno. Bila sam jako, jako mlada, na početku karijere. Oko mene su bile velike zvezde. Tada sam bila najmlađi učesnik - izjavila je pevačica prenosi Kurir.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte više