Pevačica Lepa Brena za dva dana pridružiće se popularnom grčkom pevaču Nikosu Vertisu na Stadionu Tašmajdan, a pred sam koncert pevačicu su pogodile tužne vesti iz regiona.
Ata Images
Bivši jugoslovenski i hrvatski diplomata Budimir Lončar preminuo je u 101. godini, a sa poslednjim ministrom spoljnih poslova SFR Jugoslavije, oprostila se potresnom porukom i Lepa Brena.
Pročitajte: Tromboza ju je naterala da uspori - Lepa Brena u 63. godini primenjuje jogu i meditaciju, a svima savetuje beg od ove dve stvari
- Otišao je još jedan jugoslovenski velikan i pravi drug. Hvala mu na svakoj toploj reči i podršci. Počivaj u miru. Moje iskreno saučešće porodici - napisala je Brena u objavi na Instagramu.
Kako javlja zadarski portal Antena, Lončar je u poslepodnevnim satima pronađen mrtav u moru, nakon čega su očevici odmah pozvali hitnu pomoć i policiju.
Instagram/lepabrenaa
Lončarovu smrt potvrdio je na svom Fejsbuk profilu i istoričar Tvrtko Jakovina.
N1 TV screenshot
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)