Rođak Aleksandre Jeftanović dobro je poznat javnosti
Hellomagazin
Aleksandra Jeftanović je odlučila da napusti emisiju "Kec na jedanaest" koju je vodila sa svojim dugogodišnjim prijateljem i kolegom Boškom Jakovljevićem.
Obožavateljima je žao što neće više gledati tandem Jakovljević-Jeftanović, čija je saradnja počela još u emisiji "City". Sada svi iščekuju Aleksandrin novi projekat koji će sigurno biti izuzetno popularan, pošto je godinama poznata kao jedna od naših najlepših i najšarmantnijih voditeljki.
Pročitajte: Modni duel Aleksandre Jeftanović i Snežane Dakić, koja je zaista u trendu? (foto)
Ono što je manje poznato o Aleksandrinom životu jeste da je ona rođaka jednog od najpopularnijih voditelja na našim prostorima. Čak joj se rođak obratio za pomoć kada je započinjao karijeru na televiziji.
Boško Karanović
U pitanju je niko drugi do Ognjen Amidžić. Popularni voditelj svojevremeno je otkrio da su njih dvoje zapravo u krvnom srodstvu.
Ata Images
Kako je sam istakao, Aleksandra je najzaslužnija za njegovu karijeru, jer mu je pomogla da oblikuje svoje ideje i na kraju ih i realizuje.
Pročitajte: Crna haljina je pun pogodak, ali gde je Aleksandra Jeftanović kupila ove sandale? (foto)
Instagram
Aleksandra i Ognjen imali su čak priliku da rade zajedno, na rijaliti-emisiji "Farma", kada su oboje bili u ulozi voditelja.
Pročitajte još
Nikola Jokić pokazao kako izgleda unutrašnjost njegovog Rols Rojsa!
Nikola Jokić vozi jedinstven automobil
16/12/2025
Saznajte višeVeć je porede sa Melanijom: Sin Donalda Trampa verio manekenku
Sin Donalda Trampa se verio sa manekenkom
16/12/2025
Saznajte višeAnđelina Džoli prvi put pokazala ožiljke posle odstranjivanja dojki
Anđelina Džoli prvi put pokazala ožiljke posle odstranjivanja dojki
16/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)