Rediteljka Sofija Kopola premijerno je prikazala svoj poslednji film "Beguiled" na festivalu u Kanu. U glavnim ulogama našli su se Kirsten Danst, Ela Fening, Nikol Kidman i Kolin Farel.
Sve je išlo kako treba, svi su izgledali veoma šik, dok Kirsten nije briznula u plač. Glumica zasad nije dala objašnjenje za plakanje, ali nije ni izgledala tužno ili ljuto.
Rediteljka i Fening su se smejale pa je moguće da su to bile suze radosnice koje nije mogla da zadrži. Inače haljina koju je Kirsten nosila je specijalno dizajnirana za nju i premijeru filma u Kanu. Uradio ju je Bertrand Guyon, iz modne kuće schiaparelli.
Pročitajte još
Ilda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte višeČestitamo! Una i Stevan Piale čekaju treće dete
Una i Stevan Piale čekaju treće dete
19/12/2025
Saznajte višeAnđelkina novogodišnja dekoracija spremna! Jakša, Čarna i Boža imaju najlepšu jelku u kraju
Novogodišnja dekoracija Anđelke Stević Žugić ostavlja bez daha
19/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)