
Kim Kardašijan je pre deset godina postala popularna, ali je tada je izgledala mnogo drugačije nego sada.
Još veća promena nastala je u njenom ponašanju i javnom nastupu.
Sve se to promenilo i ona se danas se pridržava strogih pravila, pa iz kuće ne izlazi bez naočara za sunce, nikada se ne smeje i nikada ne ćaska sa paparacima.
Ona je na svom sajtu otkrila da je na početku svoje "karijere" trčala za paparacima, ali da je danas situacija potpuno drugačija.
- Svaki put kada bih izašla, paparaci bi mi postavljali pitanja, a ja bih im se javljala i odgovarala im. Žarko sam želela pažnju - ispričala je ona, i dodala da ju je prijatelj Džonatan Čeban, koji je stručnjak za PR, objasnio da treba da promeni svoj stav.
- Rekao mi je da moram da prestanem tako da se ponašam. Rekao mi je: "Misliš li da Viktorija Bekam sedi i radi sve intervjue? Misliš li da svi imaju osmehe na licima? Previše si radosna, previše se smeješ. Uvek nosi naočare." Rekao mi je da mi je potreban mejkover i da treba da prestanem da pričam i da se smeškam.
Kim je savete svog prijatelja očigledno poslušala, a koliko je on bio u pravu procenite sami.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)