
Izgleda da je veza između rijaliti zvezde Kajli Džener i repera Tige definitivna prošlost.
A to potvrđuje i činjenica da Tiga već viđen s drugom devojkom pa možemo da zaključimo da ga raskid dvogodišnje veze s Kajli nije nimalo pogodio.
On je u Kanu viđen s raskošnom britanskom manekenkom Demi Rouz koja jako podseća na Kajli, a takođe obe dele sklonost ka objavljivanju provokativnih fotografija na društvenim mrežama.
Demi nije nimalo stidna te ukoliko pogledate njen profil na Instagramu shvatićete zašto je odmah osvojila Tajgu.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)