Članice nekadašnjeg popularnog sastava "Spice Girls", proslavile su 20. godišnjicu svog prvog singla Wannabe ranije ovog leta, a nedavno su se udružile zbog nastupa koji će obeležiti tu priliku u londonskom Hajd parku sledećeg leta.
Nastupaće, doduše, bez Viktorije Bekam i Melani Čizom, koje su odbile da se vrate na binu.
Izvori sada tvrde da će nastup trija svakoj obezbediti 14 miliona dolara – više od 100.000 dolara po minutu.
- Njima svakako fale dve članice, ali komercijalne mogućnosti za devojke i dalje su ogromne - ističe izvor za Njujork dejli njuz (New York Daily News).
Osim velike isplate, rukovodioci svetskih kompanija navodno su spremni da pruže sponzorstva u rasponu od nekoliko desetina miliona kako bi „podržali nostalgiju koju će 'Spajsice' obezbediti obožavateljima širom sveta“.
- Banke i kompanije spremne su da plate milione, a ostatak posla će biti u redu ukoliko devojke dobro odrade posao i ukoliko promocija bude na odgovarajućem nivou - objašnjava izvor.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)