Holivudski zavodnik Rajan Gosling izjavio je da nikada nije planirao da postane svetski poznata filmska zvezda. Tridesettrogodišnji glumac proslavio se zahvaljujući filmu "Beležnica" iz 2004. godine, u kojem je igrao sa Rejčel Mekadams, i od tada je izgradio uspešnu karijeru. Ipak, on kaže da nikada nije ni sanjao da postane toliko popularan.
- Nikada nisam mislio da ću postati filmska zvezda. Ipak, postigao sam veći uspeh nego što sam se nadao. Imam istog menadžera otkako sam imao 14 godina i istog agenta od svoje 16. godine. Sada mogu ponovo da radim sa režiserima koji mi se dopadaju - rekao je on.
Gosling je dodao i da izbegava da čita o sebi i svojim filmovima i da se trudi da što više izbegava internet.
- Ne čitam ono što o meni pišu na internetu. Internet je za mene jednostavno kao minsko polje. Jednostavno ne idem tamo - istakao je on.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)