
Supruga Harisona Forda, Kalista Flokhart doputovala je u Englesku kako bi bila uz svog povređenog supruga, potvrdivši time glasine da je stanje poznatog glumca ozbiljnije nego što se u prvi mah činilo.
Ford, koji u franšizi "Ratova zvezda" igra nepredvidivog pilota Hana Sola, povredio se kada su ga tokom snimanja udarila vrata improvizovanog svemirskog broda. Glumac je prevezen u bolnicu, gde je u prvi mah izgledalo da se radi o lakšoj povredi, međutim prema poslednjim podacima lekara, njegov oporavak će možda trajati nedeljama, što će znatno usporiti snimanje filma.
Tim povodom, njegova supruga Kalista, najpoznatija po ulozi Ali Mekbil u istoimenoj seriji, doputovala je u Englesku kako bi bila uz svog supruga tokom perioda njegovog oporavka.
Glumac je zadobio povredu karlice i ipak će morati na rendgensko snimanje grudnog koša, za koji se u prvi mah činilo da je samo lakše povređen.
Harison i Flokhartova su u braku od 2010. godine, a popularnom Indijani Džonsu je ovo treći brak.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Udala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte višeStrahinja Uhrin punoletan! Sanja Marinković objavila porodičnu fotografiju: Nas troje
Strahinja Uhrin proslavio punolestvo
20/12/2025
Saznajte višeSergej i Kristina Ćetković ovako slave krsnu slavu, niko ne sedi za stolom
Sergej i Kristina Ćetković slave Svetog Nikolu
20/12/2025
Saznajte višeŽeljko Joksimović oduševio! Premijera večeras u 20:12h
Željko Joksimović snimio duet sa Sašom Matićem
20/12/2025
Saznajte višeKome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)