
Prekjučerašnji nastup Nataše Bekvalac u Crnoj Gori prekinulo je 100 specijalaca, koji su već na početku večeri upali u klub.
- Nataša je bila van sebe kad je videla šta se dešava. Ona je to veče premijerno izvodila novu pesmu „Mogu da prođem“. Klub je bio krcat kad je policija upala i počela da pretresa goste. Nisu preskočili ni Natašu ni njenu mlađu sestru Kristinu, koja joj je pravila društvo u Kotoru. U jednom momentu dva policajca su se popela na binu, jedan od njih je Nataši oteo mikrofon i odmah ga bacio na pod, a nju su sklonili u stranu. Cela drama je trajala puna dva sata, a pretresli su čak i tonca, koji ima 60 godina. Pretrkeljisali su i i bekstejdž, u kom je bila smeštena pevačica i njena scenska garderoba - navodi izvor za "Kurir".
On dodaje da se ovakav upad u neku diskoteku u Crnoj Gori dugo nije desio.
- Hvala Kotor. Kakvo ludačko veče Božeeee... ali ništa nam nisu mogli ljubav je to... hvala na čaroliji... voli vas Najgora.
Specijalci izgleda obožavaju njene koncerte, jer joj se ovo nije desilo prvi put. Valjda će je ovaj maler brzo proći.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)