
Kim Kardašijan i Paris Hilton ponovo su prijateljice.
Rijaliti zvezde imaju dugu zajedničku istoriju, budući da je Kim prvo radila kao lični asistent naslednice hotelskih lanaca, Paris, pre nego što se i sama proslavila najpre privatnim video snimkom sa bivšim dečkom, a potom šouom "Keeping Up With the Kardashians". Iako su se u prošlosti svađale, uživale su u druženju na Ibici u petak.
Pored fotografije na kojoj su zajedno nasmejane, Kim je na Instagramu napisala:
- Sećamo se prvog puta kada smo posetile Ibicu 2006. Paris, bilo je divno videti te i podsetiti se tih dana. Volim!
I Paris je postavila istu fotografiju, koja je nastala na proslavi 40. rođendana dizajnera Rikarda Tišija, i napisala:
- Toliko je bilo zabavno sa Kim ovog vikenda u Amneziji na Ibici. Prvi put kada smo obe boravile na ovom magičnom ostrvu bile smo zajedno. Tako sjajan put! I meni je bilo divno da te vidim, lepotice.
Devojke, koje obe sada imaju 33 godine, odrasle su zajedno i bile su prijateljice do 2008. godine, kada je popularnost Kim počela da nadmašuje Paris, nakon što je objavljen njen privatni snimak.
Paris je vređala svoju nekadašnju prijateljicu, govoreći da joj stražnjica izgleda kao "švapski sir naguran u kesu za smeće". Ipak, kasnije joj je uputila izvinjenje.
Autor: Life Content
Foto: Instagram
Pročitajte još
Kome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte višeIlda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte višeČestitamo! Una i Stevan Piale čekaju treće dete
Una i Stevan Piale čekaju treće dete
19/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)