Sandra i Andrej Meljničenko priredili su juče krštenje desetomesečne kćerkice Tare na Karibima. Oni se trenutno nalaze na krstarenju, a za ovaj veoma važan datum za njihovu porodicu, izabrrali su Karibe jer im je to omiljena destinacija.
Srećna porodica je istog dana proslavila i četrdeset prvi rođendan ruskog milijardera Andreja Meljničenka, a velikom slavlju prisustvovale su brojne ličnosti iz svetskog džet-seta.
- Meljničenkovi su rešili da krste malu Taru na neki datum koji je oboma bitan, a kako je 8. mart Dan žena, a tog datuma je rođen i Andrej, lako su se dogovorili - kaže izvor blizak nekadašnjoj modelsici i dodaje:
- Proslavi su prisustvovali brojni svetski bogataši, biznismeni, glumci i pevači sa kojima se porodica druži. Sve je bilo na najvišem nivou, kao što je to i uvek kad Meljničenkovi slave. Sandra je promenila nekoliko odevnih kombinacija, a mala Tara je takođe nosila haljinice svetski poznatih kreatora.
Par će i 29. maja, kada Tara bude proslavljala prvi rođendan, ponovo upriličiti glamurozno slavlje.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Sergej i Kristina Ćetković ovako slave krsnu slavu, niko ne sedi za stolom
Sergej i Kristina Ćetković slave Svetog Nikolu
20/12/2025
Saznajte višeŽeljko Joksimović oduševio! Premijera večeras u 20:12h
Željko Joksimović snimio duet sa Sašom Matićem
20/12/2025
Saznajte višeKome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)