Dok je bio na vrhuncu svoje karijere, igrajući ulogu Čendlera u popularnoj seriji "Prijatelji", Metju Peri suočavao se sa ozbiljnim problemima koje je krio od ostatka ekipe. Naime, glumac je otkrio da je bio zavisnik od droge i alkohola, a tvrdi da mi je najtežel bilo da to sakrije od kolega Dženifer Aniston, Kortni Koks, Lise Kudrou, Dejvida Švimera i Meta LeBlanka.
- Uglavnom sam konzumirao alkohol, sa opijatima. Mislim da sam to dobro krio, ali, znate, vremenom ljudi postanu svesni da nije sve u redu - izjavio je Metju.
On je 1997. godine mesec dana proveo na rehabilitaciji, da bi ponovo otišao u februaru 2001. godine Zbog svega toga njegova težina je stalno varirala, a glumac kaže da mu je teško da gleda svoe fotografije iz tog perioda.
- Ustuknem svaki put kad ih vidim. Strašno je pogledati to. Izgledao sam bolesno - kaže on.
On je priznao da je olakšavajuća okolnost na putu ka njegovom izlečenju bila činjenica da je imao jedno od najprepoznatljivijih lica u SAD tada, pa nije mogao tako lako da dođe do alkohola. Sada je promenio svoj način života i koncentrisao se na pomaganje drugima sa sličnim problemima. Svoju kuću u Malibuu pretvorio je u prostor koji pomaže ljudima da se otrezne i da se vrate svojim životima.
Novinari nisu propustili priliku ni da ga pitaju da li postoji mogućnost za okupljanje slavne šestorke iz "Prijatelja" na ekranima, ali i pored toga što je u potrazi za stalnim poslom, Metju kaće da su šanse da se to dogodi veoma male.
- Serija je bila sjajna. Da smo uradili film koji je bio loš, onda bismo sve upropastili.
Izvor: Life Content
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)