Nakon fantastičnog nastupa u rodnom Požarevcu, Dragana Mirković turneju je nastavila koncertima u Orašju i Travniku. Ona je u protekla dva dana održala veoma posećene nastupe na otvorenom, te još jednom dokazala da je jedna od najvećih zvezda u regionu.
Oko 3.000 fanova u Orašju pevalo je sa Draganom u glas kako stare, tako i nove pesme. Pevačica je bila iznenađena pesmama koje su joj tražili, s obzirom na to da se radilo o starim hitovima.
- Zanimljivo mi je kada mi devojke od 17-18 godina na nastupu traže neku pesmu koju sam snimila pre 30-ak godina. Svakako da je to velika čast, jer je to najbolji dokaz da su te pesme i danas hitovi - izjavila je ona.
Dragana je pevala puna četiri sata, a na bis ju je publika vraćala čak pet puta. Pored cveća, koje je dobila u izobilju, pevačicu je posebno obradovao "vatromet" koji su joj pripremili fanovi.
Priča je bila ista i u Travniku gde se za koncert tražila karta više. Dragana Mirković je trenutno na kratkoj pauzi do početka septembra, kada svoju turneju nastavlja u Švajcarskoj.
Tekst i foto: Gordana Vasiljević, Life Content
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)