
Mlada pevačica Ivana Pavković od skoro živi kod svog dečka Petra Mitića, čime su oni podigli svoju vezu na viši nivo i trenutno isprobavaju zajednički život.
Pavkovićeva je u Beogradu živela na Banovom brdu, ali su Pepi i ona odlučili da žive kod njega u Krnjači, što je potvrdila i sama pevačica.
Jedan od najskladnijih parova na našoj estradnoj sceni skoro je bio zajedno na odmoru u Grčkoj gde su konačno odmorili od napornih tezgi i dobili priliku da uživaju jedno u drugome. Kako nam je Ivana otkrila, na letovanju se veoma zaljubila u odbojku i njih dvoje su po ceo dan prebacivali loptu preko mreže, toliko da je ona na kraju polomila sve dugačke nokte koje je namontirala za letovanje. A nakon letovanja je brže-bolje otišla kod manikira.
Podsetimo, Ivana Pavković i Petar Mitić takmičili su se u Zvezdama Granda. Ivana se plasirala u superfinale takmičenja, i osvojila drugu nagradu 2011. godine, kada je pobedio Stefan Petrušić.
Izvor: Puls
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)