
Radomir Počuča, voditelj informativnog programa TV “Pink” napustio je ovu medijsku kuću i, nakon dve decenije, vratio se u policiju. On tamo sada obavlja funkciju portparola protivterorističke jedinice MUP-a Republike Srbije.
- Kažu, svuda pođi, ali kući dođi. Ne vredi da se čovek bori protiv onoga što jeste, čime je definisan i zbog čega postoji. Kao protivterorista iz vojske i sa fronta otišao sam u Vučitrn da postanem policajac, a sada sam u timu protivterorista policije. Pozdrav svim mojim prijateljima, saborcima i kolegama - napisao je Počuča na svom Fejsbuk profilu.
Novi portparol protivterorističke jedinice MUP- a Republike Srbije, rođen je 15. septembra 1970. godine u Vršcu. Poreklom je iz Hrvatske. Bio je u braku sa Sanjom Nakić, koja je takođe zaposlena na televiziji Pink. Iz prvog braka sa suprugom Danijelom ima ćerku Mariju. Na televiziji Pink je radio kao prezenter vesti, a proslavio se kao voditelj informativne emisije “Infotop”. Ljubitelj je oružja i adrenalinski zavisnik.
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)