Nakon što je krajem aprila ušla u četvrtu deceniju života, tridesetogodišnja glumica Kirsten Danst sve više je okupirana mišlju da možda nikada neće naći muškarca sa kojim će moći da se skrasi i ima decu. Kirsten je trenutno u vezi sa dvadesetsedmogodišnjim glumcem Geretom Hedlandom, ali iz njene izjave može se naslutiti da nije sigurna je li Geret muškarac njenog života.
Glumica smatra da većina pripadnika jačeg pola ima sindrom Petra Pana i da neće nikada biti dovoljno zreli da se skrase.
- Mislila sam da ću do tridesete godine imati više stvari sređenih u životu. Ali, ustvari, dok ne dobiješ dete, stalno si u potrazi za partnerom. A mnogi muškarci imaju sindrom Petra Pana. Imaju 35, a ponašaju se kao da im je 25. To je ono što me najviše plaši, da neću pronaći muškarca sa kojim ću moći da imam decu - rekla je Danst za časopis "Psychologies".
Pročitajte još
Ilda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte višeČestitamo! Una i Stevan Piale čekaju treće dete
Una i Stevan Piale čekaju treće dete
19/12/2025
Saznajte višeAnđelkina novogodišnja dekoracija spremna! Jakša, Čarna i Boža imaju najlepšu jelku u kraju
Novogodišnja dekoracija Anđelke Stević Žugić ostavlja bez daha
19/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)