Alehandro Gonzales Injaritu, meksički režiser, pisac i producent priprema dramu o američkom zapadu "The Revenant", preneo je sajt "Total film".
Film će biti snimljen po romanu "The Revenant: A Novel of Revenge" Majkla Pankija iz 2003. godine, dok je scenario napisao Mark L. Smit.
Priča romana odvija se početkom XIX veka i prati lovca kome grizli nanosi naizgled smrtonosne povrede. Dva muškarca dobijaju zadatak da ostanu uz povređenog i sahrane ga kad umre, ali umesto toga oni ga pljačkaju i beže. Lovac uspeva da preživi i potom željan osvete, kroz divljinu kreće u mukotrpnu potragu za pljačkašima. Još uvek se ne zna kome će biti poverene uloge u filmu, ali se ne sumnja u Injarituov izbor.
Četrdesetosmogodišnji Injaritu režirao je filmove "Pasji život", "21 gram", "Vavilon" i "Prelepo", i jedini je meksčki režiser tri puta nominovan za Oskara.
Slične Vesti
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)