Hrvatska pop zvezda Severina Vučković (38), za decembar i januar najavljuje brojne poslovne angažmane. Pevačica je ubeđena da, uprkos godinama, nikad neće izgubiti sjaj u očima.
- Taj sjaj zapravo je ono ludilo u meni, devojčurak koji još izgara za pozornicom - rekla je Seve u intervju za "Večernji list", i dodala: - Moj deda je govorio da se treba rugati životu i ništa ne shvatati ozbiljno, krajnje i teško. Bilo je teških momenata u mom životu, ali kad se prihvati teorija moga dede - sve je lakše - istakla je Vučkovićeva. Seksepilna pevačica tvrdi da se ne plaši bora.
- Kad sa 20 godina pogledaš nebo, uopšte nije važno da li je sunce ili kiša. Sada već pomislim: 'Nikakav dan'. U dvadesetima sam se rado doterivala, a danas sam sama sebi najlepša nakon koncerta, sa razmazanom šminkom. Zato valjda toliko i pevam, zbog te ženske taštine, jer nakon razmene energije sa publikom, sama sebi sam mlađa - kaže Seve i otkriva da će za Novu godinu i Božić prijatelje obradovati poklonima koje su priželjkivali.
- Pamtim šta moji prijatelji žele i ukoliko to mogu, ja im kupim. Jednoj prijateljici se svidela torbica iz mog ormara, pa će je dobiti pod jelku. Mogu da joj kupim i novu, ali to nije to. Možda se mimoilazimo u životu, ali nikada nismo izgubili onu tajnu vezu. Želim da kao poklon ove godine pod jelkom dobijem DVD sa filmom 'Zapravo ljubav'', parfem 'escenric molecules' i knjigu jednog domaćeg pisca' - skromna je Seve. Pevačica će uskoro objaviti DVD sa koncerta u „Beogradskoj areni" i dokumentarni film „Kad se pretvorim u Severinu". Seve će od januara imati i dva glumačka angažmana, ali o njima još ne želi da priča u javnosti.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)