Voditeljka Dea Đurđević kaže da je u mladosti bila žestoki protivnik svadbi, ali priznaje da sa kolegom Mladenom Mijatovićem sanja bajkovito venčanje.
Domaćica jutarnjeg programa televizije Pink je na Sajmu venčanica prošetala glamuroznu belu haljinu u kojoj se osećala savršeno, pa je odlučila da neku poput nje ponese i kada autoru emisije "Crna hronika" bude izgovarala sudbonosno "da".
- Možda čudno zvuči, ali nisam od onih žena koje su odmalena sanjale da se udaju, i to planiraju celog života. Bila sam čak i protivnik svega toga, jer sam brak zamišljala kao jedan papir koji treba da se potpiše i to je to - kaže voditeljka i priznaje da je zbog ljubavi sa Mladenom promenila mišljenje.
Hodanje pistom u venčanici još više ju je učvrstilo u odluci da i ona ode pred oltar.
- Neverovatan je osećaj nositi venčanicu. Ovo mi dođe kao generalna proba. Sad kad sam probala ovu divnu haljinu, promenila sam mišljenje, pa će moje venčanje verovatno ipak biti bajkovito i raskošno - priznaje Dea, ali tvrdi da je venčanica nezgodna za nošenje.
- Jako je naporno! Venčanica mi je bila preteška i bilo mi je vruće u njoj. Nije ni čudo što kao klinka nisam razmišljala da se udam. Da bih hodala u ovakvoj haljini, moram sve vreme da je držim podignutu da se ne bih saplela, bukvalno postoji cela tehnika kako moram da se ponašam dok je nosim - izjadala se buduća gospođa Mijatović.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više