
Pevačica Svetlana Ražnatović Ceca se najbolje oseća kada je sa svojim prijateljima u četiri zida, jer kako kaže, nije željna provoda i izlazaka.
- To se često dešava. Živim povučenim životom. Nisam željna provoda ni izlazaka. Po prirodi sam konformista, i kao takva ne volim da me išta steže. Konformisti ne vole da ih neko uslovljava i ja volim da svoje vreme provodim sa prijateljima u moja četiri zida ili u kućama svojih prijatelja. Poštujem njihovu privatnost jer je ja gotovo nemam. Ali to je moj izbor - priča za “Blic” Ceca Ražnatović.
Muzička zvezda dodaje da zbog posla mora da bude uvek našminkana i sređena, ali kada je kod kuće, to izgleda sasvim drugačije.
- Volim da sam kežual obučena, da budem bez šminke. Ali već kada morate da se pojavite negde, oni očekuju da vide onu Cecu sa TV, fotografija, nešto što privatno nisam ja - iskrena je ona.
Po prirodi je, kako naglašava, romantična, ali za romantiku je, kako ističe, potrebno dvoje. Trenutno je, otkriva, romantična sama sa sobom.
- Romantična sam, ali ne po svaku cenu. Mora da bude recipročno. Mora da mi se pruži romantika da bih je pružila. U poslednje vreme sama sebi priređujem romantične situacije - kaže kroz smeh balkanska diva, koja dodaje da zoru voli da dočeka sama.
Na pitanje da to znači da je emotivna, Ceca odgovara:
- Pa ja sam baš emotivna. Teško je rečima objasniti kako izgleda kada sam romantična.
Prema njenim rečima, lepo je biti Ceca Ražnatović, ne želeći previše da detaljiše na tu temu, ali iskreno kaže da nije teško nositi teret slave.
- Ovo je moj izbor. Ovo radim zato što volim. Sve je usko povezano sa ljubavlju. Za mene ovo nije opterećenje, uživam kada izađem na binu i kada osetim puls publike, kada vidim te osmehe kod ljudi - priča Ceca Ražnatović.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više