Ivana Selakov i njen suprug Peđa su svoju malenu princezu Krunu poveli na prvo putovanje, ali ne bilo gde, već na jedno od najlepših mesta na svetu, pravo na čarobne plaže Maldiva!
Par je iznajmio bungalov na plaži tako da im je obala na korak pred pragom, a beba Kruna uživa u potpunosti.
Ivana je za Blic Scenu prenela prve utiske sa njihovog prvog zajedničkog putovanja.
- Celo leto sam radila i jedva sam dočekala početak septembra da odem na odmor. Uživamo maksimalno, imamo bungalov na samoj plaži, jer nam je to najkomotnije zbog Krune. Po ceo dan se kupamo sa njom, jer je voda topla. Uveče posle večere odmah idemo na spavanje da bismo bili među prvima na plaži - rekla je Ivana za pomenuti medij i naglasila:
- Ovakav odmor dosad nikad nisam imala jer smo Peđa i ja uvek birali aktivan odmor sa promenom nekoliko destinacija. Uživam u svakoj sekundi sa ćerkom koja obožava vodu i da se brčka po ceo dan.
Pročitajte još
Udala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte višeStrahinja Uhrin punoletan! Sanja Marinković objavila porodičnu fotografiju: Nas troje
Strahinja Uhrin proslavio punolestvo
20/12/2025
Saznajte višeSergej i Kristina Ćetković ovako slave krsnu slavu, niko ne sedi za stolom
Sergej i Kristina Ćetković slave Svetog Nikolu
20/12/2025
Saznajte višeŽeljko Joksimović oduševio! Premijera večeras u 20:12h
Željko Joksimović snimio duet sa Sašom Matićem
20/12/2025
Saznajte višeKome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte više
