Zaljubljeni muzički par Milena Vučić i Nikola Burovac privode kraju pripreme za romantično venčanje. Iako se poznaju pet godina, tek pre godinu i po na snimanju jedne televizijske emisije rodila se ljubav i od tada su crnogorska pop pevačica Milena i njen verenik kantautor nerazdvojni. Sudbonosno „da“ izgovoriće na Milenin rođendan. O medenom mesecu još ne razmišljaju jer ih u periodu posle svadbe očekuju brojne poslovne obaveze, ali svakako će otići na neko egzotično mesto kada za to dođe vreme. Prednost bavljenja istom profesijom stavljaju u prvi plan i misle da je upravo to jedan od razloga njihove harmonične veze ispunjene ljubavlju i razumevanjem. Albume će izdati na proleće, ali pre toga su nestrpljivi u iščekivanju najvažnijeg dana u životu, kada će se u krugu prijatelja i porodice jedno drugome zavetovati na večnu ljubav. Na početku razgovora za magazin "Hello!" buduća nevesta prvo govori o pripremama za sudbonosni dan.
- Iako je sve spremno za naš dan, moram da priznam da imamo tremu. Na moju sreću, Nikola je jedan od onih muževa koji je uključen u sve detalje priprema za venčanja, zajedno smo odabrali dekoraciju, moju venčanicu i bend koji će nas i naše goste zabavljati tog važnog dana. Mnogo nam je bitno da svi tog dana uživaju.
Nikola je veoma pažljiv prema budućoj supruzi i nije nimalo sujeveran kada je reč o običaju da mladoženja ne bi trebalo da vidi mladu u venčanici pre nego što za to dođe vreme.
- Nimalo nismo sujeverni, kada je reč o pravoj i večnoj ljubavi, poput naše, sujeverje ne postoji. Nisam želeo da propustim nijedan trenutak, zajedno smo birali sve, pa i venčanicu. Crkveno venčanje biće upriličeno u crkvi „Sveti Sava“ na Vračaru, imamo predivnog sveštenika koji će voditi tu divnu ceremoniju uz prisustvo crkvenog hora, a građanski brak sklopićemo u restoranu na beogradskoj Adi.
Haljina buduće mlade tog posebnog dana sigurno će biti u prvom planu.
- Venčanicu sam kupila u Podgorici. Pošto želim da budem nežna mlada odabrala sam dugačku čipkanu haljinu koja prati prati liniju, a sa njom ću nositi teget cipele koje će se lepo uklopiti sa Nikolinim teget odelom, italijanskog brenda „Enrico Coveri“. Zaista smo se potrudili sve bude u tonu, od dekoracije prostora do pozivnica, jedino još nisam odlučila kakav ću bidermajer nositi.
Do najsitnijih detalja brižno i sa puno uživanja budući mladenci isplanirali su svadbeno veselje.
- Želela bih da istaknem da imam mnogo sreće jer mi u pripremama, pored Nikole, pomažu i buduće kume i zaista ne znam kako bih bez njih. Za dobro raspoloženje biće zadužen "Sent luis" bend koji će izvoditi pop numere, a angažovali smo i tamburaški orkestar „Skale“ koji će našim gostima ispuniti želje. Sala restorana "Izi" biće dekorisana u boji leda - kaže nasmejana buduća mlada.
- Potrudili smo se da budemo orginalni, pa smo kao pozivnice poslali muzički disk sa kompilacijom romantičnih pesama i poezijom u kojoj su i poruke koje smo uputili jedno drugome.
Milena je meni napisala „ Kada sam upoznala njega, upoznala sam ljubav“. A ja sam njoj napisao “Svu lepotu sveta prepoznao sam u tvojim očima“. Za prvi ples odabrali smo numeru „Soli“, što na italijanskom znači "sami". Želimo, pre svega, da se zajedno sa našim porodicama i prijateljima odlično provedemo - kaže na kraju razgovora za magazin "Hello!" raspoloženi Nikola.
Piše: Jelena Vlahović
Foto: Janko Petković
Slične Vesti
Pročitajte još
Atraktivna manekenka koja je zavela Marka Jarića umesto "srpska snajka" ponela titulu "bivše"
Od kada se razveo od Adriane Lime, svi se pitaju ko će postati nova devojka Marka Jarića. Tu titulu do nedavno je nosila Boni Mjuler, a sada je posle tri ipo godine, ljubavi došao kraj.
27/01/2021
Saznajte višePosle tri meseca konačno će zagrliti Taru: Stefan Đurić Rasta pušten iz pritvora (foto)
Stefan Đurić Rasta na slobodi je posle tri ipo meseca, koliko je proveo u Okružnom zatvoru u Beogradu.
27/01/2021
Saznajte višeNova devojka Jugoslava Karića nadmašila je vest o njegovom razvodu od Elene Karaman Karić. Naime, Elena i Jugoslav nisu se oglašavali povodom napisa o razvodu, ali oboje se spremaju da svoj život otpočnu iznova, ona na novoj destinaciji, a on, čini se, u zagrljaju nove devojke.
27/01/2021
Saznajte višeNa ovo se čekalo čitavu deceniju: Veliki "come back" grupe "Tap 011"
"Tap 011" - grupa koju su generacije unazad obožavale, posle čitave decenije ponovo je na okupu. Kako sami kažu, nova pesma i spot samo su najva povrtaka, koji će nas vratiti u neke lepše dane.
27/01/2021
Saznajte višeOtišla je Marija, a Boba od šoka ne može da govori: Oglasio se Vladimir Petrović
Smrt Marije iz "Žikine dinastije" veoma je potresla Vladimira Petrovića, koji je tumačio lik legendarnog Bobe, njegove reči odzvanjaju
27/01/2021
Saznajte višeCeca i Bogdan napustili Beograd, odmor sa malenom Iskrom može da počne (video)
Ceca i Bogdan odlučili su da poslednje dane januara provedu u zimskoj idili, a ovog puta društvo im pravi Bogdanova ćerkica
27/01/2021
Saznajte više
Komentari (0)