Neda Ukraden (73) i Milena Vasić (47) omiljene su svaka u svojoj branši. Neda glasom osvaja decenijama, a Milena glumom zamađija skoro svakoga.
Iako je razlika u godinama među njima više od dve decenije, u jednom se apsolutno slažu.
Instagram
Neda Ukraden i Milena Vasić obožavaju da najlepše doba godine provedu na vodi, bilo da je u pitanju reka ili more. Tako je i ovog leta.
I jedna i druga savršenu liniju duguju fizičkoj aktivnosti u kojoj i te kako uživaju.
Pročitajte: Štedljiva Neda Ukraden 5. put u istoj haljini - Kad vidite koliko je praktična, sve će vam biti jasno
Poznata glumica priznaje da se vodi devizom “u zdravom telu zdrav duh”, pa se u slobodno vreme posvećuje fizičkim aktivnostima.
Za dobru zabavu ne treba joj mnogo, ponekad čak ni društvo, dovoljna joj je daska za sup. Tokom većeg dela leta boravi na Savi i Dunavu.
Dalibor Danilović
Milena priznaje da se više i ne seća kada je otkrila supovanje, ali je sigurna da je to bila ljubav na prvi pogled.
Uz smeh nam je otkrila da joj je drugarica sa kojom se jednom vozila rekla: “Ti se na vodi snalaziš kao da si na asfaltu”.
- Vožnju na dasci svojevremeno sam probala na moru i oduševila se. Brzo sam ušla u štos jer ova aktivnost ne zahteva specijalnu pripremu, niti vrhunsku kondiciju.
Pročitajte: Nekada se prezivala Ražnatović - Ovo je prvi suprug Milene Vasić, rođaka mu je žena koju odlično znate
Najvažnije je uspostaviti ravnotežu i pronaći fokus, gleda se napred, nikada dole. Balans se na početku postiže blago savijenim kolenima, a onda čitavo telo radi za tebe jer je svaki mišić maksimalno angažovan.
Dalibor Danilović
Mileninim stopama krenula je i Neda Ukraden.
Na Instagramu se pohvalila da joj je unuk poklonio dasku i uživanje u morskom plavetnilu može da počne.
Instagram
Neda Ukraden ili Milena Vasić? Verujemo da imate svog favorita, ali jedno je sigurno - sve pohvale za želju i volju da se i tokom odmora bude fizički aktivan i misli na zdravlje.
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)