Nekadašnja Plejbojeva zečica Pamela Anderson (51) osvanula je na naslovnici češkog izdanja časopisa "Vog" (Vogue). Ovo je prvi put da se holivudska glumica i bivša zečica Hjua Hefnera fotografisala za neki ženski časopis.
Na fotografiji je Pamela u izazovnoj pozi i potpuno neočekivano kada su ovakve fotografije u pitanju, obučena.
View this post on Instagram
Na naslovnici časopisa nalazi se pitanje "Ko želi da ubije Pamelu Anderson?", pitanje pozajmljeno iz češkog filma "Ko želi da ubije Džesi?, prenosi Dejli mejl.
View this post on Instagram
U intervjuuu za "Vog" Pamela je govorila o svom nedavno uhapšenom prijatelju Džulijanu Asanžu, američkom predsedniku Donaldu Trampu, ali i o pravima životinja, piše superzena.
View this post on Instagram
-Svaka devojka želi da bude seksi. Budite pažljivi kome pokazujete slabosti, jer će pojedini jedva dočekati da ih iskoriste protiv vas, poručila je najpoznatija "čuvarka plaže".
Pročitajte još
Ana Nikolić donela odluku koja je mnoge šokirala - Šta na to kaže Rastina majka?
Svekrva Ane Nikolić odlučila je da stane iza pevačice, nakon što je Ana donela odluku, koja će joj iz korena promeniti život.
25/01/2021
Saznajte višeSupruga Dejana Tomaševića, Jelena, oduvek je bila jaka, pozitivna i vedra žena. Jelena i Dejan više od dve decenije uživaju u skladnoj zajednici, a iz velike ljubavi stvorili su četvoro dece - Marinka, Manju, Miu i Matiju. Osmeh sa njenog lica nestao je ubrzo nakon rođenja sina Matije, kada joj je ustanovljena autoimuna bolest poznatija pod nazivom lupus.
24/01/2021
Saznajte više