Spy/ Nema komentara

Lepa Brena sa porodicom na raftingu Tarom

Objavljeno: 09.07.2012 u 22:30 časova

 Lepa Brena sa porodicom na raftingu Tarom

Folk diva Lepa Brena uživala je proteklog vikenda u nezaboravnom raftingu rekom Tarom. Pevačica je sa suprugom Bobom Živojinovićem, sinovima Stefanom i Viktorom, i prijateljima iz Grand produkcije provela nekoliko uzbudljivih dana u prirodi, a na “Tviteru” je podelila sa pratiocima nekoliko zanimljivih fotografija.

 Lepa Brena sa porodicom na raftingu Tarom

Brena je na pojedinim fotografijama ponosno pokazala svoju savršenu liniju, a u jednom trenutku su je uslikali i dok se presvlačila. Kada je primetila da je fotografišu, u šali je napravila i zanimljivu “a la bodi-bilding” pozu.
- Nezaboravni rafting na Tari. “Grand produkcija” sa prijateljima. Priroda i aktivan odmor – napisala je ispod fotografija Lepa Brena.

 Lepa Brena sa porodicom na raftingu Tarom

 Lepa Brena sa porodicom na raftingu Tarom

Izvor: Novosti
Foto: Lepa Brena / Tviter


Pročitajte i ovo:


Ostavite komentar

Da bi se pored vašeg komentara uvek video vaš avatar idite na Gravatar servis, registrujte se i uz vaš email identifikujte odgovarajuću sličicu!
Vaš gravatar će biti isti kod svih komentara, na svim sajtovima koji podržavaju gravatare.