Kristin Dejvis, glumica koja je igrala Šarlot u sitkomu "Seks i grad", baš kao i u seriji, usvojila je devojčicu, Gemu Rouz pre izvesnog vremena.
Glumica je devojčicu usvojila pre nekoliko meseci, ali tek je sada progovorila o tome kako se oseća od kada je postala majka.
- Ovo je nešto što sam želela dugo vremena. To što mi se želja ispunila je još prijatnije nego što sam zamišljala! - rekla je glumica za magazin "Pipl".
Četrdesetšestogodišnja glumica je i ranije pričala o svojoj želji da ima decu, i da svako može da ima ono što želi bez obzira na godine.
- Volela bih da imam decu. I još uvek želim da nađem muškarca sa kojim bih ih imala i ne odustajem - rekla je glumica prošle godine.
Pročitajte još
12 godina pričaju da ga izdražava žena: Evo gde je zaposlen Veljko Kuzmančević
Veljko Kuzmančević je kompozitor
17/12/2025
Saznajte višeJoca Stefanović postaje tata! Iva presrećna: Svi smo plakali u kući kada smo ugledali test
Joca Stefanović postaje tata
17/12/2025
Saznajte višePrva fotografija Arie Živojinović, mama Aleksandra zabeležila pravo uživanje u porodičnom domu
Prva fotografija Arie Živojinović, mama zabeležila pravo uživanje u porodičnom domu
17/12/2025
Saznajte višeDragana Mićalović otvorila vrata novog doma, evo šta dobijete kada angažujete profesionalce (foto)
Novi dom Dragane Mićalović uređen je po najnovijim standardima
17/12/2025
Saznajte višeNikola Jokić pokazao kako izgleda unutrašnjost njegovog Rols Rojsa!
Nikola Jokić vozi jedinstven automobil
16/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)