-
Top News!
Porodica Đoković organizovala parti sa kompanijom „Mercedes Benc“
Horoskop za petak, 18. maj 2012. godine
Podrška suprugu: Jovana Janković otputovala u Baku
Preminula Dona Samer
Emina Jahović nastupila u Beogradu (Foto)
Hakovana biografija Kim Kardašijan na Internetu
Ivana Jordan obradovana saznanjem da će roditi dečaka
Branko Lustig najavio snimanje filma sa Penelope Kruz
Dragan Bjelogrlić i Armand Asante: Saradnja i uživanje na Tenerifima
Dženifer Lopez pokazala savršeno telo za novi “Vog”
Pogledaj još vestiTop Celebrity!
Pratite Hello!

RSS Feeds
Arhiva
Poslednji komentari
- DINA: PRELEPO,moderno,nek je srecno...
- vera: prelepa i zgodna zena!...
- Vera: Sjajno. Bas lepa vest. Neka je sa srecom....
- Mira Karanovic Kovacev: Divno! Bas se radujem, sto se sve ovako zavrsilo. LJUBAV je ...
- bez obaveze: STAN JE ODLICNO OPREMLJEN. I NE LICI NA DRUGE STANOVE. BAS I...
-
Novi broj

Sadržaj 227Novi broj magazina Hello! možete kupiti na sajtu WKO
Vanja Čobanov, pisac, otvara vrata svog stana u Novom Sadu i ističe da su mu najveći ponos njegovo troje deceVuk Kostić kaže da je uz devojku Jelisavetu promenio sve loše osobine i da jedva čeka da se venčaju i postanu roditelji
Karađorđevići, na gala svečanosti u Hjustonu dobili su priznanje za humanost i proglašeni su počasnim građanima tog grada
Bojan Perić kaže da je pred osmehom lepe devojke nemoćan i da priželjkuje da pronađe ženu sa kojom će provesti život
Džek Ozborn, sin slavnog muzičara Ozija, sa verenicom Lisom predstavlja tek rođenu kćerku Perl Klementinu
Nenad Borovčanin ističe da mu je najznačajnija podrška supruge Ane sa kojom ima troipogodišnjeg sina Andriju
Jelena Karleuša u luksuznom domu na Dedinju sa suprugom i kćerkama započinje novo životno poglavlje
Kraljica Elizabeta, predstavljeni spektakularni komadi nakita iz bogate kolekcije koji najbolje oslikavaju kraljevsku raskoš
Milica Todorović i Rade Kovačević pričaju o svojoj trogodišnjoj ljubavi i planovima za zajednički život
Antonija Blaće kaže da je spremna za brak sa verenikom Hrvojem i da se u životu rukovodi srcem i intuicijom
Lifestyle
Šoping
Moda
Lepota
Zdravlje
Kuvanje
Horoskop
Pola sata sa… Srađan Karanović
Pretraga sajta
Tag Cloud
album andjelina dzoli beograd bijonse bred pit dejvid bekam dzenifer aniston dzenifer lopez eva longorija fejsbuk film fudbaler glumac glumica kejt midlton kim kardasijan koncert košarkaš lejdi gaga lepa brena London madona manekenka muzicar natasa bekvalac njujork novak djokovic oskar pesma pevac pevačica princ vilijam razvod rijana serija severina spot survivor teniser tviter venčanje viktorija bekam voditelj voditeljka zeljko joksimovic
WP Cumulus Flash tag cloud by Roy Tanck requires Flash Player 9 or better.
Preporuke prijatelja
Jelena Kovačić: Lepota i sklad
Objavljeno 19.02.2012
Ključne reči: agencija Foks · dizajner · Jelena Kovacic · manekenka · modeling · verenikManekenka sa uspešnom međunarodnom karijerom Jelena Kovačić modelingom se bavi deset godina. Svetski dizajneri i fotografi je cene zbog njenog profesionalizma, a njeni editorijali krase mnoge poznate modne časopise. Njen veliki modni i bjuti editorijal na deset stranica objavljen je prošlog meseca u španskom magazinu „Elle“, ali to je samo jedan u nizu poslova koji je simpatična Beograđanka u skorije vreme radila.
Nekoliko visokobudžetnih televizijskih reklama koje je snimila za evropsko tržište, za vrlo poznate brendove prikazuju zgodnu Jelenu u veoma glamuroznom izdanju. Uprkos tako važnim angažmanima, manekenka raskošne lepote ne hvali se svojim uspesima u inostranstvu i živi povučeno, bez preteranog medijskog eksponiranja. Majka je šestogodišnje Stele i živi na relaciji Beograd-Barselona, gde se nalazi njena matična modna agencija.
U beogradskom domu, koji je smešten u strogom centru grada, živi sa verenikom Sašom i njihovom preslatkom kćerkom. Uspešni par s velikom ljubavlju je posvećen odgajanju mezimice, a budući da često putuju, uvek je vode sa sobom.
Nasmejana brineta ljubazno dočekuje ekipu magazina „Hello!“ dok njena kćerka izsvog garderobera bira odevnu kombinaciju za fotografisanje, zbog čega je uzbuđena i kome se veoma raduje.Porodični stan je moderno opremljen, a posebno je zanimljiv prostrani dnevni boravak, u kojem pažnju privlači smenjivanje boja svetla. Na zidu, u skrovitom pregibu, postavljeno je osvetljenje koje na nekoliko sekundi menja boje, od ljubičaste, preko crvene i plave, do zelene, što daje posebnu draž modernom enterijeru. Beogradski dom su kupili pre šest godina i sa velikom ljubavlju su ga opremali nekoliko godina. Od starog salonskog stana napravili su udoban dom „obučen“ u moderno ruho, a enterijer je oplemenjen nameštajem poznatih svetskih dizajnera. Najviše prostora zauzima dnevni boravak sa trpezarijom, a umesto standardnog trpezarijskog stola imaju polu- barski, u koji je ugrađen šporet.
- Naša porodica živi u prestonici Srbije, kao i u Barseloni, i navikli smo da putujemo. Pošto često putujemo, može se reći da smo uvek u pokretu – na početku kroz osmeh kaže privlačna i skromna Jelena, koja o svojim modnim uspesima nije često govorila u javnosti. Njen verenik ponosno pokazuje video-klipove na kojima je ona „glavna junakinja“ inostranih reklama.
- Za mene je modeling i posao i zadovoljstvo. Uglavnom radim direktno bukirane poslove, bez kastinga.Imate li vremena da zbog posla boravite u Beogradu i uživate u porodičnom životu?
- Moja kćerka Stela je krenula u predškolsku ustanovu u Beogradu i baš zbog toga me modna agencija šalje na direktne bukinge. Nemam vremena da idem na putovanje zbog poslovnih angažmana i da u inostranstvu provodim mesec dana, jer ne želim da budem odvojena od supruga i kćerke. Kada negde putujem, obično se ne zadržavam duže od dva, tri dana. Drugo je Barselona, gde je moja agencija, tu se zadržavam duže kada imam poslove, jer i tamo imamo stan.
Zbog čega je vaša modna baza u Španiji?
- Saša i ja smo živeli u Španiji od 2004, i tamo sam počela da radim za modnu agenciju „View management“. U Srbiji je svet modelinga nešto drugačiji od inostranog, ali ponekad sarađujem sa agencijom „Fox“.
Koje ste važnije poslove radili?
- Od editorijala za časopis „Veniti Fer“ do onih u magazinu „Meri Kler“. Radila sam nedavno sa Korajom Birandom, trenutno jednim od najboljih fotografa na svetu. Kada sam otišla u Milano, na početku karijere, agentima je bilo zanimljivo što sam šest puta zaredom bila na naslovnici „Đoje“. To se retko dešava, poslebno sa nekim ko je nov na tržištu. Sve sam radila sama, niko nije stajao iza mene ovde u Srbiji, mislim na agencije.
Imate li utisak da vas sada, od kada ste majka, čak i više angažuju nego ranije?
- Ja sam komercijalni model u pravom smislu te reči. Najviše radim kataloge, editorijale, reklamne kampanje i televizijske reklame. Nisam revijski model jer nemam potrebnu visinu.Intervju: Nadežda Jokić
Foto: Janko PetkovićPročitajte još i ovo
6 komentara to “Jelena Kovačić: Lepota i sklad”
Ostavi svoj komentar
-
Hello!
Godina pokretanja: 2007.
Ciljna grupa: žene od 25-45 godina
Dinamika izlaženja: nedeljnik
Broj strana:72+4
Pokrivenost: Srbija, Crna Gora, BiHTiraž: 70.000
CENOVNIK OGLAŠAVANJA NA PORTALU »
Cenovnik reklamnog prostora »
-
Najsvežije
- Porodica Đoković organizovala parti sa kompanijom „Mercedes Benc“
- Horoskop za petak, 18. maj 2012. godine
- Podrška suprugu: Jovana Janković otputovala u Baku
- Preminula Dona Samer
- Emina Jahović nastupila u Beogradu (Foto)
- Hakovana biografija Kim Kardašijan na Internetu
- Ivana Jordan obradovana saznanjem da će roditi dečaka
- Branko Lustig najavio snimanje filma sa Penelope Kruz
-
Poslednji komentari
- DINA: PRELEPO,moderno,nek je srecno...
- vera: prelepa i zgodna zena!...
- Vera: Sjajno. Bas lepa vest. Neka je sa srecom....
- Mira Karanovic Kovacev: Divno! Bas se radujem, sto se sve ovako zavrsilo. LJUBAV je ...
- bez obaveze: STAN JE ODLICNO OPREMLJEN. I NE LICI NA DRUGE STANOVE. BAS I...
E-KIOSK











February 20th, 2012 u 10:10 pm
moderno namjesten stan…..sa puno stila……svaka cast!
February 22nd, 2012 u 10:03 am
Prizemna i vrlo simpatična osoba, a stan je skroz umeren i topao, uprkos pojedinim hladnim komadima nameštaja
February 26th, 2012 u 6:41 pm
Ovde se nema sta dodati ili oduzeti stan je prelijep, sa stilom. Njih dvije zgledaju sretno.. Dva cvijeta u luksuzu..:)
February 26th, 2012 u 9:40 pm
Baš lijepo, svaka čast.
March 9th, 2012 u 9:55 pm
Predivan stan, Jelena je sjajna
March 10th, 2012 u 12:50 pm
Ovaj mi je najljepsi do sad