Vesti/ 1 komentar

Del Boj i Rodni odali poštu tvorcu serije “Mućke” (Video)

Objavljeno: 28.07.2012 u 20:00 časova

Mucke 10 e1343470881291 Del Boj i Rodni odali poštu tvorcu serije Mućke (Video)

Poznati britanski glumci Dejvid Džejson i Nikolas Lindhrst otkrili su plavu ploču u čast piscu komedija Džonu Salivenu, kreatoru serije “Mućke”. Saliven, koji je zaslužan za stvarenje brojnih uspešnih britanskih sitkoma, preminuo je prošle godine u 64 godini.
Njegovo najupečatljivije ostvarenje su upravo bile “Mućke”, koje su stekle popularnost svetskih razmera. Da podsetimo, “BBC” je ovu seriju 2004. godine proglasio za najbolju britansku komičnu seriju svih vremena.

Mucke 4 e1343471105369 Del Boj i Rodni odali poštu tvorcu serije Mućke (Video)

Otkrivanju plave ploče, osim čuvenih Del Boja i Rodnija, prisustvovali su i Džon Čalis i Sju Holdernes, koji su tumačili uloge Bojsija i Marlin, prenosi “Dejli Mejl”. Ceremonija je bila održana u “Tedington” studiju, gde su i snimane “Mućke”.

Mucke 5 e1343470964184 Del Boj i Rodni odali poštu tvorcu serije Mućke (Video)

Džejson i Lindhrst složili su se da je Džon Saliven bio genijalac i da je im je bila privilegija što su radili sa njim. Zvezde serije “Mućke” istakle su još da bi njegovo stvaralaštvo trebalo da bude zampamćeno.

Mucke e1343471001165 Del Boj i Rodni odali poštu tvorcu serije Mućke (Video)

Izvor: Telegraf


Pročitajte i ovo:

1 komentar

Da bi se pored vašeg komentara uvek video vaš avatar idite na Gravatar servis, registrujte se i uz vaš email identifikujte odgovarajuću sličicu!
Vaš gravatar će biti isti kod svih komentara, na svim sajtovima koji podržavaju gravatare.

  1. Nikolina komentar dat July 28, 2012 u 10:50 pm

    A ja mislila da je David Jason umro..:DD omg ;) koliko su samo ostarili…:))) Legende ;)


Ostavite komentar

Da bi se pored vašeg komentara uvek video vaš avatar idite na Gravatar servis, registrujte se i uz vaš email identifikujte odgovarajuću sličicu!
Vaš gravatar će biti isti kod svih komentara, na svim sajtovima koji podržavaju gravatare.